آکادمی آلپ | آموزش مجازی | IRAN-EUROPE | ALP ACADEMY

7 روز هفته 24 ساعت شبانه روز پاسخگوی شما هستیم

از طریق شماره 09128953848 در واتساپ، تلگرام و ایتا

آکادمی بین المللی همکار سازمان ملی استاندارد و سازمان غذا و دارو

چت واتساپ، تلگرام و ایتا : 09128953848

راهنمای صوتی ثبت نام دوره های آلپ
00:00
00:00
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

تماس با ما 📞

لوگوی لاتین سایت 28 اسفند 1401

👤

منوی سایت

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

تلگرام و ایتا : alpacademyeurope@

اینستاگرام: alpacademy.ir@

دوره های آموزشی مجازی

مرکز آموزش مجازی آلپ

مرکز آموزش مجازی آلپ در زمینه های تخصصی صنایع غذایی، مدیریت کیفیت، پلیمر و صنایع شیمیایی با پشتوانه مجوزهای اخذ شده زیر و اساتید و جوانان متخصص کشور در حال فعالیت و ارائه خدمات به دانش پژوهان می باشد.

مجوزهای ملی :

مجوز فعالیت آموزش حضوری و مجازی از سازمان ملی استاندارد به عنوان مرکز آموزش همکار و مورد تائید جهت ارائه خدمات آموزشی در زمینه های آموزش دوره های، سیستم های مدیریت کیفیت، فنی و مهندسی در رشته های صنایع غذایی، میکروبیولوژی، صنایع بسته بندی، صنایع شیمیایی و پلیمر

گواهینامه دوره های غیر حضوری مرکزِ آموزشی آلپ، دارای امتیاز بازآموزی جهت دانش پژوهان از سازمان ملی استاندارد ایران می باشد.

( مجوز شماره  ۸۹/۱۸۹۰۳/۰۰/۳ مورخ ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ سازمان ملی استاندارد)

مجوز فعالیت آموزشی حضوری و مجازی از سازمان غذا و دارو  وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان مرکز آموزش همکار و مورد تائید جهت ارائه خدمات آموزشی در زمینه صنایع غذایی و آشامیدنی

( مجوزهای شماره ۶۷۵/۷۱۷۷۷ مورخ ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ و شماره ۱۷/۱/۲۱۶۱۶۱/پ مورخ ۱۳۹۹/۹/۵ سازمان غذا و دارو وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی )

مجوز فعالیت آموزش مجازی از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 

( برای مشاهده مجوز بر روی نماد، در پایین سایت کلیک نمایید )

مجوز فعالیت آموزش مجازی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت

(مجوز شماره ۱۵۳۸۸۷ مورخ ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت)

ثبت شرکت آموزشی آلپ در اداره ثبت شرکت ها با موضوع فعالیت برگزاری و اجرای دوره های آموزشی (حضوری و غیر حضوری) در تمامی زمینه ها و رشته ها از جمله صنایع غذایی، نظارت و بازرسی و کنترل کیفیت و برگزاری و اجرای همایش، سمینار، کنگره و تورهای آموزشی

 (شماره ثبت  ۱۸۹۰۳ در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری)

گواهینامه هایی که پس از گذراندن دوره های آموزشی برای دانش آموختگان صادر می گردد با توجه به مجوزهای این مرکز به شرح بالا، تأثیر زیادی در تقویت رزومه و رشد حرفه ای و شغلی افراد، مهاجرت و …. دارد.

 گواهینامه معتبر فارسی پایان دوره آموزشی صادر شده توسط مرکز آموزش مجازی آلپ به عنوان یکی از معتبرترین گواهینامه های مهارتی پایان دوره آموزشی در کشور، دارای قابلیت ترجمه توسط دارالترجمه های رسمی کشور در سربرگ وزارت دادگستری و با مهر و تائیدیه وزارت امور خارجه و وزارت دادگستری جهت ارائه به مراکز رسمی خارج از کشور جهت مهاجرت می باشد.

گواهینامه های قابل دریافت پس از موفقیت در دوره های آموزشی مرکز آموزش آلپ:

گواهینامه معتبر پایان دوره آموزشی مرکز آموزشی آلپ با مجوز و تائیدیه سازمان غذا و دارو و سازمان ملی استاندارد ایران و با امتیاز بازآموزی

محتوای آموزشی با کیفیت، علمی، کاربردی و اختصاصی مرکز آموزش مجازی آلپ توسط اساتید مجرب و متخصصین با تجربه صنعت تهیه شده است که پس از ثبت نام دانش پژوه در سایت WWW.ALPACADEMY.IR و دریافت محتوای آموزشی، یک پنل کاربری اختصاصی به هر دانش پذیر اختصاص می یابد.

دانش پژوه پس از مطالعه محتوای آموزشی نسبت به انجام آزمون و ارزیابی پایان دوره به صورت آنلاین و غیر حضوری و در پنل کاربری اختصاصی خود اقدام و پس از موفقیت در آزمون، گواهینامه های معتبر، براساس انتخاب نوع گواهینامه توسط دانش پژوه در هنگام ثبت نام، از طریق پست و یا تلگرام و واتساپ برای دانش پژوه ارسال می گردد.

مهمترین هدف مرکز آموزش آلپ، تلاش در جهت توسعه آموزش های الکترونیکی برای پیشرفت و ارتقای روز افزون کشور است .

Call Now Button