آکادمی آلپ | آموزش مجازی | IRAN-EUROPE | ALP ACADEMY

7 روز هفته 24 ساعت شبانه روز پاسخگوی شما هستیم

آکادمی بین المللی همکار سازمان ملی استاندارد و سازمان غذا و دارو

چت واتساپ، تلگرام و ایتا : 09128953848

راهنمای صوتی ثبت نام دوره های آلپ
00:00
00:00
لوگوی لاتین سایت 28 اسفند 1401

👤

منوی سایت

قبل
بعدی

تلگرام و ایتا : alpacademyeurope@

اینستاگرام: alpacademy.ir@

دوره های آموزشی مجازی

قوانین و مقررات مرکز آموزش مجازی آلپ

فصل اول : کلیات
ماده ۱ : تعاریف
در این آئین نامه هرگاه واژه مرکز استفاده شود، منظور مرکز آموزش آلپ (شرکت آروَن لایق پارسیان) می باشد.

ماده ۲ : مجوز های مرکز

۱) مجوز فعالیت آموزشی از سازمان ملی استاندارد ایران به عنوان مرکز آموزش همکار و مورد تأیید در زمینه های آموزش دوره های، سیستم های مدیریت کیفیت، تکنیک های کیفیت و فنی و مهندسی در زمینه صنایع غذایی، صنایع شیمیایی، پلیمر، بسته بندی و میکروبیولوژی (شماره مجوز ۸۹/۱۸۹۰۳/۰۰/۳)

۲) مجوز فعالیت آموزشی از سازمان غذا و دارو  و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در زمینه صنایع غذایی و آشامیدنی

۳) ثبت شرکت آروَن لایق پارسیان (آلپ) در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری با موضوع فعالیت برگزاری و اجرای دوره های آموزشی (حضوری و غیر حضوری) در تمامی زمینه و رشته ها از جمله صنایع غذایی، نظارت و بازرسی و کنترل کیفیت و برگزاری و اجرای همایش، سمینار، کنگره و تورهای آموزشی (شماره ثبت ۱۸۹۰۳) و همچنین دریافت نام تجاری آلپ در زمینه آموزش برای شرکت

۴) اخذ نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی سازمان صنعت، معدن و تجارت

۵) اخذ نماد رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

ماده ۳ : مسئولیت تدوین محتوای علمی
در چارچوب قوانین و مقررات، مسئولیت نظارت همه جانبه علمی و آموزشی در تمامی دوره های مجازی و نیز تائید نمره نهایی دانش پژوهان بر عهده مدرسین دوره مربوطه می باشد. مدرسین مسئول تدوین و یا معرفی محتوای علمی دروس الکترونیکی طبق ضوابط مربوط در بستر مجازی خواهند بود.
ماده ۴ : نحوه فعالیت
مرکز طبق دستورالعمل اجرایی در حیطه ی وظایف خود و با فراهم کردن امکانات علمی، آموزشی، اجرایی و فنی اقدام به برگزاری دوره های آموزش کوتاه مدت مجازی و پذیرش دانش پژوه در دوره های مجازی می نماید.
دوره های دانش پذیری به صورت آزمون محور ارائه می شود.
در دوره های آزمون محور، دانش پژوه پس از ثبت نام در دوره، بسته آموزشی تدوین شده توسط اساتید دوره را دریافت نموده و پس از مطالعه منابع با ارائه آزمون نهایی آنلاین از طریق پنل کاربری اختصاصی،  اطلاعات علمی او مورد ارزیابی قرار گرفته و در صورت اخذ حد نصاب قبولی در آزمون، گواهینامه پایان دوره برای ایشان صادر خواهد شد.

حداقل نمره قبولی  ۶۰ از ۱۰۰ می باشد.

فصل دوم:شرایط شرکت در دوره های آموزشی مرکز
ماده ۵ : شرایط ورود به دوره ها ی آموزشی کوتاه مدت
هر فردی با هر مقطع تحصیلی و حداقل سن ۱۸ سال به شرط آنکه توانایی استفاده و کار با کامپیوتر و اینترنت را داشته باشد و دوره آموزشی را مورد نیاز و مفید برای خود بداند، می تواند در دوره آموزشی شرکت نماید.
فصل سوم : طول دوره، ساعات تدوین شده و انصرافی مرکز آموزش مجازی آلپ
ماده ۶ :ساعات دوره در نظر گرفته شده به اقتضای هر دوره آموزشی بر مبنای زمان لاز م جهت مطالعه، ساعت مورد نظر ارزیابی و در شرح جزئیات دوره قرار داده شده است.
ماده ۷ : در دوره های مجازی این مرکز، دانش پذیر موظف است، حداکثر تا یک ماه بعد از ثبت نام نهایی اقدام به شرکت در آزمون نهایی پایان دوره از طریق پنل کاربری نماید.
ماده ۸ : در صورتی که به عللی دانش پژوه نتواند در این بازه زمانی اقدام به گذاراندن دوره آموزشی خود نماید می بایست توضیحات خود را کتبا از طریق ایمیل به مدیر مرکز ارائه نماید تا در صورت امکان و تائید مدیریت، مهلت مذکور حداکثر به مدت ده روز دیگر تمدید گردد.
ماده ۹ : ثبت نام همزمان در چند دوره آموزشی کوتاه مدت توسط متقاضی امکان پذیر می باشد.
ماده ۱۰ : بعد از ثبت نام و دریافت منابع آموزشی، امکان انصراف از سیستم آموزشی صرفا پس از ارسال نامه مکتوب دانش پژوه با ذکر دلایل انصراف به مدیریت مرکز و پس از تایید مدیریت، صورت خواهد پذیرد.

ماده ۱۱ : به واسطه شیوه آموزش مجازی مرکز، امکان مراجعه حضوری وجود ندارد.

فصل چهارم : ارزشیابی در آموزش مجازی مرکز آموزش آلپ
ماده ۱۲: در سیستم آموزش مجازی مرکز آموزشی آلپ درصورتی که دانش پژوه در ارزیابی، نمره قبولی را کسب ننماید (نمره ۶۰ از ۱۰۰) می تواند بدون هزینه و با هماهنگی کارشناسان مرکز، حداکثر تا سه مرتبه دیگر در آزمون پایان دوره شرکت نماید.
ماده ۱۳: در صورت عدم کسب حدنصاب نمره لازم در هر سه  مرحله ارائه شده، دانش پژوه در صورت تمایل جهت اخذ گواهینامه آموزشی مرکز، می بایستی اقدام به شرکت مجدد در دوره آموزشی نماید.

فصل پنجم: سایر مقررات
ماده ۱۴: منابع آموزشی
منابع آموزشی در قالب فایل پی دی اف یا زیپ شده، پس از ثبت نام در دوره از طریق پنل کاربری دانش پژوهان قابل دانلود می باشد.
ماده ۱۵: محتوای منابع آموزشی
محتوای منابع آموزشی جزوات تدوین شده توسط اساتید مرکز با رویکرد دوره های کوتاه مدت آموزشی، به صورت فشرده و پیرامون مسائل اصلی دوره بوده و در قالب فایل های پاورپوینت، pdf ، فیلم یا صوت آموزشی ارائه می گردد.
ماده ۱۶: حقوق مادی و معنوی دروس
تمامی حقوق مادی و معنوی دروس الکترونیکی که در دوره های مجازی تهیه، تدوین و تولید می گردد به مرکز آموزشی آلپ تعلق دارد .

 ماده ۱۷: دامنه آموزش
مرکز از کلیه ی دانش پذیران فارسی زبان در صورتی که محدودیتی مطابق قوانین نداشته باشند، ثبت نام به عمل خواهد آورد.
ماده ۱۸: افزودن دوره آموزشی جدید
مرکز، بر اساس نیاز آموزشی کشور و درخواست دانش پذیران و طرح در  شورای آموزشی مرکز است.
ماده ۱۹ : نحوه ثبت نام در مرکز
ثبت نام در مرکز از طریق سایت www.alpacademy.ir و به صورت از راه دور انجام می پذیرد.
ضمنآ این مرکز، مسئولیت ثبت نام در هیچ وب سایتی به جز وبسایت www.alpacademy.ir را نمی پذیرد.
شهریه دوره ها در واحد امور مالی تدوین شده و اعلام می گردد و دانشپذیران می توانند از طریق درگاه پرداخت آنلاین، نسبت به پرداخت شهریه ی خود اقدام نمایند.

ماده ۲۰: دانش پذیران موظفند قبل از ثبت نام تحقیق کنند که گواهینامه های صادره مرکز در جهت مقصود آنان(مانند ادامه تحصیل، ترفیع شغلی، رزومه کاری، مهاجرت و…) قابل ارزشیابی برای مقصد ارائه می باشد یا خیر.
ماده ۲۱ : صدور گواهینامه پایان دوره
برای دانش پژوهان مرکز، بعد از ارزشیابی و گذراندن موفق دوره ، گواهینامه پایان دوره آموزشی دوره های کوتاه مدت صادر می گردد. گواهینامه های پایان دوره با توجه به مجوزات این مرکز  صادر می گردد و این گواهینامه ها جهت ارائه به
شرکت ها و سازمان ها صرفا جهت تأیید گذراندن دوره آموزشی کوتاه مدت بوده و ارزش دیگری ندارد و به هیچ عنوان معادل مدارک دانشگاهی مانند لیسانس، فوق لیسانس و غیره و یا مدارک وزارت آموزش و پرورش همچون دیپلم نمی باشد.
ضمنا مرکز می تواند در صورت بروز اختلاف ضمن باز پس دادن شهریه دانش پذیر، خدمات آموزشی ایشان را قطع و گواهینامه های دریافتی احتمالی را ابطال نماید.
ماده ۲۲: در قوانین مرکز تنها به ذکر اصول اکتفا شده و تفسیر مفاد آن به عهده ی مرکز است.
ماده ۲۳: این آیین نامه در ۲۳ ماده تدوین شده و از تاریخ ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ برای کلیه ی دانش پژوهان مرکز، لازم الاجرا است.

error: هشدار: محتوا محافظت می شود !!
Call Now Button