آکادمی آلپ | آموزش مجازی | IRAN-EUROPE | ALP ACADEMY

7 روز هفته 24 ساعت شبانه روز پاسخگوی شما هستیم

از طریق شماره 09128953848 در واتساپ، تلگرام و ایتا

آکادمی بین المللی همکار سازمان ملی استاندارد و سازمان غذا و دارو

چت واتساپ، تلگرام و ایتا : 09128953848

راهنمای صوتی ثبت نام دوره های آلپ
00:00
00:00
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

تماس با ما 📞

لوگوی لاتین سایت 28 اسفند 1401

👤

منوی سایت

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

تلگرام و ایتا : alpacademyeurope@

اینستاگرام: alpacademy.ir@

دوره های آموزشی مجازی

سؤالات متداول

مجوزهای مرکز:

مجوز فعالیت آموزشی از سازمان ملی استاندارد ایران به عنوان مرکز آموزش همکار و مورد تأیید جهت ارائه خدمات آموزشی در زمینه های آموزش دوره های سیستم های مدیریت کیفیت، تکنیک های کیفیت و فنی و مهندسی در رشته های صنایع غذایی، میکروبیولوژی، صنایع بسته بندی، صنایع شیمیایی و پلیمر

( اصل مجوز از قسمت مجوزهای مرکز، قابل رؤیت میباشد)

مجوز فعالیت آموزشی از سازمان غذا و دارو وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان مرکز آموزش همکار و مورد تائید جهت ارائه خدمات آموزشی در زمینه صنایع غذایی و آشامیدنی

( اصل مجوز از قسمت مجوزهای مرکز، قابل رؤیت میباشد )

لوگوی طلایی ساماندهی و مجوز فعالیت آموزش مجازی از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 

( اصل مجوز از قسمت مجوزهای مرکز، قابل رؤیت میباشد )

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی و فعالیت آموزش مجازی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت

ثبت شرکت آروَن لایق پارسیان در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری با موضوع فعالیت برگزاری و اجرای دوره های آموزشی (حضوری و غیر حضوری) در تمامی زمینه ها و رشته ها از جمله صنایع غذایی،نظارت و بازرسی و کنترل کیفیت و برگزاری و اجرای همایش، سمینار، کنگره و تورهای آموزشی

 (شماره ثبت  ۱۸۹۰۳ در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری)

با کلیک بر روی مجوزهای مرکز می توانید برخی از مجوزها و اعتبارات اخذ شده توسط مرکز آموزش مجازی دکتر آلپ را مشاهده نمایید.

مرکز طبق دستورالعمل اجرایی در حیطه ی وظایف خود و با فراهم کردن امکانات علمی، آموزشی، اجرایی و فنی اقدام به برگزاری دوره های آموزش کوتاه مدت مجازی و پذیرش دانش پژوه در دوره های مجازی می نماید.

دانش پژوه پس از ثبت نام در دوره، منبع آموزشی تهیه شده را دریافت نموده و پس از مطالعه منابع با ارائه آزمون نهایی آنلاین از طریق پنل کاربری اختصاصی،  اطلاعات علمی او مورد ارزشیابی قرار میگیرد و در صورت اخذ حد نصاب قبولی در آزمون و تأیید اساتید دوره، گواهینامه پایان دوره برای ایشان صادر خواهد شد.

حداقل نمره قبولی  ۶۰ از ۱۰۰ می باشد.

مراحل ثبت نام، انتخاب دوره آموزشی، دریافت محتوای آموزشی،آزمون نهایی و دریافت گواهینامه معتبر :

✅مرحله اول: ثبت نام در سایت و انتخاب دوره آموزشی

الف) عضویت و یا ورود در سایت از قسمت «ورود/عضویت»  ب) انتخاب دوره آموزشی مورد نظر و افزودن به سفارشات و پرداخت هزینه    د) پرداخت شهریه دوره آموزشی در سایت به صورت آنلاین

✅مرحله دومدریافت یا تماشای محتوای آموزشی

دانلود یا تماشای محتوای آموزشی دوره در پنل کاربری اختصاصی دانش پژوه از قسمت «دوره های من، منبع آموزشی، آزمون» با ورود به قسمت کارتابل آموزشی و با وارد کردن شماره موبایل دانش پژوه و دریافت کد عبور یکبار مصرف و مطالعه محتوای آموزشی

✅مرحله سومآزمون نهایی

شرکت در آزمون نهایی پایان دوره به صورت آنلاین از طریق پنل کاربری اختصاصی دانش پژوه و قسمت «دوره های من، منبع آموزشی، آزمون» و شرکت در آزمون و پاسخ به سئوالات آزمون پایان دوره حداکثر ظرف مدت یک ماه پس از ثبت نام دوره آموزشی از طریق پنل کاربری دانش پژوه

لازم به ذکر است در صورت عدم قبولی در آزمون، دانش پژوه می تواند پس از مطالعه مجدد، حداکثر تا دو مرتبه دیگر به صورت رایگان در آزمون شرکت نماید.

✅مرحله چهارمشرکت در ارزیابی پایان دوره به صورت آنلاین از طریق پنل کاربری اختصاصی دانش پژوه و قسمت نظرسنجی پایان دوره و یا بلافاصله پس از اتمام آزمون آنلاین دوره آموزشی در انتهای آزمون از طریق لینکی که پدیدار میشود.

✅مرحله پنجمارسال گواهینامه باتوجه به انتخاب دانش پژوه

پس از بررسی آزمون توسط اساتید دوره و تأیید مدیریت مرکز، گواهینامه پایان دوره آموزشی دانش پژوه صادر و برای دانش پژوه ارسال می گردد.

مدت زمان پیش بینی شده برای شرکت در آزمون پایان دوره آموزشی یک ماه است که دانش پژوهان گرامی می بایستی حداکثر ظرف مدت یک ماه پس از ثبت نام در سایت نسبت به انجام آزمون و دریافت گواهینامه  اقدام نمایند.

لازم به ذکر است در صورت آمادگی دانش پژوهان جهت آزمون، می توانند در همان روز ثبت نام نیز نسبت به انجام آزمون آنلاین اقدام نمایند.

ضمنا منظور از مدت دوره در مشخصات هر دوره، یعنی محتوای آموزشی و تعداد صفحات جزوه های آموزشی آن دوره برابر با یک دوره حضوری ۴ و ۶ و ۸ و ۱۲ و ۱۴ و یا ۱۶ ساعته می باشد (بر اساس تصمیم شورای آموزشی مرکز آموزش مجازی آلپ)

بله، هر شخص می تواند در هر تعداد دوره که مایل باشد ثبت نام و پس از دریافت محتوای آموزشی و شرکت در آزمون آنلاین و قبولی در آزمون دوره های مربوطه، گواهینامه های معتبر مربوط به دوره آموزشی را دریافت نماید.

خیر. پس از بررسی نمره آزمون شما توسط استاد دوره، اگر قبول نشده باشید، آزمون مجدد برای شما در پنل کاربری فعال می گردد که دانش پژوه پس از مطالعه مجدد محتوای دوره در آزمون بعدی شرکت می نماید. هر دانش پژوه در صورت عدم کسب نمره قبولی، حداکثر تا دو مرتبه دیگر و به صورت رایگان می تواند در آزمون آنلاین در سایت شرکت نماید. چنانچه در هیچ یک از آزمون ها نتواند نمره لازم را کسب کنید. لازم است با پشتیبان آموزشی خود تماس بگیرد تا یک آزمون جدید بر روی سامانه برای شما فعال شود تا انشاا… قبول شوید.

بدیهی است در صورت عدم کسب نمره قبولی در آزمون های مجدد، دانش پژوه در صورت تمایل جهت دریافت گواهینامه های مرکز آموزشی آلپ، می بایستی مجددا در دوره ثبت نام نماید.

 هر دانش پژوه در صورت عدم کسب نمره قبولی، حداکثر تا دو مرتبه دیگر می تواند در آزمون آنلاین نهایی مجدد شرکت نماید. 

اگر در حین انجام آزمون بنا به هر دلیلی ( قطع اینترنت و یا مشکلات شخصی و کاری و …) دانش پژوه قادر به ادامه آزمون آنلاین نباشد، می بایستی نسبت به خروج از آزمون بدون کلیک کردن بر روی آیتم پایان آزمون که در انتهای آزمون قرار دارد اقدام نماید و در زمان مناسب با در نظر گرفتن مهلت یک ماهه انجام آزمون، مجددا در آزمون آنلاین شرکت نماید و آزمون ناقص برای او لحاظ نمی گردد.

در آزمون آنلاین صرفا زمانی سیستم آزمون را لحاظ می نماید که دانش پژوه آیتم پایان آزمون را کلیک نماید.

مرکز آموزشی آلپ در مناسبت های مختلف نسبت به در نظر گرفتن تخفیف برای دانش پژوهان گرامی اقدام می نماید که تخفیفات در نظر گرفته شده در سایت درج می گردد و کاربر در زمان پرداخت شهریه با وارد کردن کد تخفیف درج شده در سایت از تخفیف مذکور بهره مند می گردد.

از آنجا که سیستم آموزشی مرکز آموزش مجازی آلپ، بصورت مجازی برنامه ریزی شده و نسبت به پشتیبانی های آنلاین خود متعهدیم ،سعی بر آن شده است که تا امکان دارد نیازی به مراجعه حضوری نباشد و روند آموزش از لحظه ابتدا تا انتها با راهنمایی کادر آموزش بصورت مجازی و غیر حضوری صورت پذیرد.

بعد از ثبت نام در سایت و انتخاب دوره آموزشی درخواستی ، دانش پژوهان شهریه را به صورت آنلاین  با کارت های عضو شتاب از طریق درگاه پرداخت اینترنتی  پرداخت می نمایند.

هر دوره آموزشی یک استاد و مدت زمان مشخصی دارد که بر اساس استاندارد آموزش مجازی تعیین شده است و بر همین اساس منبع آموزشی آن به صورت اختصاصی و توسط اساتید مرکز آموزش مجازی آلپ و متخصصین با تجربه صنعت تهیه شده و پس از ثبت نام دانش پژوهان، از طریق پنل کاربری اختصاصی که در اختیار هر دانش پژوه قرار می گیرد، قابل دانلود می باشد. دانشپذیر می تواند با مطالعه جزوات، آمادگی لازم را برای انجام آزمون بدست آورد و حداکثر ظرف مدت یکماه پس از ثبت نام در دوره، نسبت به انجام آزمون اقدام نماید.

همچنین دانش پژوهان در صورت وجود هر گونه سئوال در خصوص مراحل اجرایی و اداری دوره آموزشی می توانند از طریق پنل کاربری اختصاصی خود و از قسمت ارسال پیام به پشتیبانی، سئوال و یا مشکل خود را برای پشتیبان ارسال و در کوتاه ترین زمان ممکن جواب خود را از طریق ایمیل و یا … دریافت کنند.

در صورت داشتن هر گونه سئوال در خصوص مراحل اجرایی و روند شرکت در آزمون و یا صدور و دریافت گواهینامه های آموزشی و یا سئوالات آزمون و … دوره ثبت نامی، دانش پژوهان می توانند از طریق آیتم ارسال پیام به پشتیبانی  که در پنل کاربری اختصاصی هر دانش پژوه در نظر گرفته شده است، سئوال خود را درج و ارسال نمایند و مشاور و پشتیبان دانش پژوه  نیز در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به پاسخگویی از طریق ایمیل یا واتساپ یا تلفن و …. اقدام و دانش پژوهان  می توانند پاسخ سئوال خود را دریافت نمایند. 

ضمنا در صورت لزوم می توانید با شماره های مرکز نیز تماس گرفته و از مشاورین مرکز راهنمایی های لازم را کسب نمایید.

مرکز آموزشی آلپ دارای مجوزهایی به شرح زیر می باشد. لذا دانش پژوهان گرامی پس از اخذ گواهینامه های این مرکز می توانند در صورت نیاز هر یک از مجوزهای مرکز را برحسب صلاحدید از روی سایت و قسمت مجوزهای مرکز دانلود و پرینت نمایند و با گواهینامه های دریافتی به سازمان های مرتبط جهت بهره مندی از مزایای آن ارائه نمایند.

مجوزهای مرکز:

مجوز فعالیت آموزشی از سازمان ملی استاندارد ایران (به زودی) به عنوان مرکز آموزش همکار و مورد تائید جهت ارائه خدمات آموزشی در زمینه های آموزش دوره های  سیستم های مدیریت کیفیت، تکنیک های کیفیت و فنی و مهندسی در رشته های صنایع غذایی، میکروبیولوژی، صنایع بسته بندی، صنایع شیمیایی و پلیمر

( مجوز شماره ۰۰۰۰۰۰ مورخ ۱۳۹۹/۰۰/۰۰ سازمان ملی استاندارد ایران)

مجوز فعالیت آموزشی از سازمان غذا و دارو  وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان مرکز آموزش همکار و مورد تائید جهت ارائه خدمات آموزشی در زمینه صنایع غذایی و آشامیدنی

( مجوز شماره ۶۷۵/۱۱۲۳۷۱ مورخ ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ سازمان غذا و دارو وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی )

لوگوی طلایی ساماندهی و مجوز فعالیت آموزش مجازی از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 

( کد شامد ملی : به زودی)

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی و فعالیت آموزش مجازی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت

ثبت شرکت آروَن لایق پارسیان (آلپ) در اداره ثبت شرکت ها و مؤسسات غیر تجاری با موضوع فعالیت برگزاری و اجرای دوره های آموزشی (حضوری و غیر حضوری) در تمامی زمینه ها و رشته ها از جمله صنایع غذایی،نطارت و بازرسی و کنترل کیفیت،برگزاری و اجرای همایش، سمینار، کنگره و تورهای آموزشی

 (شماره ثبت  ۱۸۹۰۳ در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری)

با کلیک بر روی مجوزهای مرکز می توانید مجوزهای اخذ شده توسط مرکز آموزش مجازی آلپ را مشاهده نمایید.

مدارک و گواهینامه های پایان دوره آموزشی مرکز آموزشی آلپ در سطح مدارک و گواهینامه های دوره های آموزشی کوتاه مدت است(مانند مدارک فنی حرفه ای). تاکنون کلیه کسانی که از دوره ها استفاده کرده اند آن را در سازمان خود ارائه داده و از آن استفاده نموده اند. شما می توانید جهت اطلاع بیشتر نمونه مدارک و مجوزهای مرکز را از سایت گرفته و از سازمان مد نظر خود پرس و جو نمایید.

پس از ثبت نام شما در دوره آموزشی و پرداخت شهریه دوره، با ورود به پنل کاربری اختصاصی خود که در منوی  سایت (حساب کاربری من) می باشد، می توانید منبع آموزشی دوره را دانلود و مطالعه نمایید. 

گواهینامه های پایان دوره آموزشی مورد درخواست بسته به انتخاب نوع گواهینامه توسط شما در هنگام ثبت نام، پس از قبولی در آزمون و تأیید استاد یا اساتید دوره و مدیر مرکز، گواهینامه های الکترونیکی از طریق واتساپ یا تلگرام به شماره موبایل ثبت شده در هنگام ثبت نام، ارسال (ظرف مدت ۷۲ ساعت) و گواهینامه های فیزیکی از طریق پست به آدرس اعلامی شما در هنگام ثبت نام دوره آموزشی ارسال میشود. 

خیر

با توجه به ضوابط شورای آموزشی مرکز آموزشی آلپ و اعتبار گواهینامه های این مرکز، دریافت گواهینامه های پایان دوره آموزشی این مرکز صرفا منوط به موفقیت در آزمون آنلاین نهایی و تأیید اساتید و مدیریت این مرکز می باشد.

تمامی دانشپذیران پس از گذراندن دوره و شرکت در آزمون آنلاین، در صورتی که نمره قبولی کسب نکردند دوباره قادر به شرکت در آزمون آنلاین خواهند بود. بدین ترتیب اکثریت شرکت کنندگان گواهینامه دریافت می کنند و درصد کم باقیمانده کسانی هستند که در آزمون آنلاین مجدد شرکت نکرده اند.

پس از بررسی نمره آزمون شما توسط استاد دوره، اگر قبول نشده باشید، آزمون مجدد برای شما در پنل کاربری فعال می گردد که دانش پژوه پس از مطالعه مجدد در آزمون بعدی شرکت می نماید. هر دانش پژوه در صورت عدم کسب نمره قبولی، حداکثر تا دو مرتبه می تواند در آزمون آنلاین نهایی مجدد شرکت نماید. چنانچه در هیچ یک از آزمون ها نتواند نمره لازم را کسب کنید. لازم است با پشتیبان آموزشی خود تماس بگیرد و پس از بر طرف شدن سوالات و مشکلات شما و تسلط بر محتوای آموزشی در خواست یک آزمون جدید بر روی سامانه برای شما فعال می شود تا انشاا… قبول شوید.

بدیهی است در صورت عدم کسب نمره قبولی در آزمون های مجدد، دانش پژوه در صورت تمایل جهت دریافت گواهینامه های مرکز آموزشی آلپ، می بایستی مجددا در دوره ثبت نام نماید.

بله. کلیه ارگان ها و سازمان های دولتی و خصوصی مدارک و گواهینامه های پایان دوره آموزشی مرکز آموزشی آلپ را می پذیرند ولی ممکن است مرکز آموزشی آلپ را نشناسند، برای همین همراه با گواهینامه خود می توانید مجوزات مرکز را نیز از سایت پرینت گرفته و همزمان ارائه دهید.

بله

گواهینامه این مرکز دارای شماره رهگیری اختصاصی و در سایت WWW.ALPACADEMY.IR دارای قابلیت استعلام صحت گواهینامه می باشد.

گواهینامه های صادر شده توسط این مرکز دارای شماره رهگیری اختصاصی و در سایت WWW.ALPACADEMY.IR دارای قابلیت استعلام صحت گواهینامه می باشد.

 در صورتیکه ثبت نام شما با موفقیت صورت نگیرد یا دچار مشکلی شود، پشتیبان آموزش در اسرع وقت با شما تماس گرفته و جهت تکمیل ثبت نام، راهنمایی های لازم برای شما انجام خواهد گرفت.

گواهینامه های قابل دریافت پس از موفقیت در دوره های آموزشی مرکز آموزش آلپ:

✅گواهینامه با مجوز و تائیدیه سازمان ملی استاندارد ایران و دارای امتیاز بازآموزی جهت مدیران کنترل کیفیت و تمام دانش پژوهان

✅گواهینامه با مجوز و تائیدیه سازمان غذا و دارو ایران و دارای امتیاز بازآموزی جهت مسئولین فنی و تمام دانش پژوهان

Call Now Button