نشان ملی ثبت (رسانه) توسط مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر میگردد. این نشان تنها به وبسایت هایی که هویت حقوقی آنها تأیید شده باشد و دارای مجوزهای قانونی مرتبط نیز باشند اعطا میگردد.

آکادمی آلپ باتوجه به مجوزهای قانونی اخذ شده موفق به دریافت این نشان گردیده است و مشتریان میتوانند با اطمینان خاطر، از خدمات آنلاین آکادمی آلپ بهره مند شوند.

نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیک سازمان صنعت، معدن و تجارت صادر میگردد. این نماد به معنی این است که مشتریان میتوانند با اطمینان کامل از خدمات آنلاین آکادمی آلپ استفاده نموده و سفارشات و تراکنش های مالی خود را آنلاین انجام دهند. این نشان پس از ممیزی مدارک حقوقی و تأیید مجوزهای آموزشی آکادمی آلپ صادر شده است.

گواهینامه SSL برای مشتریان این امکان را فراهم میکند که بتوانند با اطمینان، اطلاعات خصوصی  شان را مانند شماره کارت بانکی، به یک وبسایت بطور محرمانه ارسال کنند. در حال حاضر از الزامات سازمان توسعه تجارت الکترونیک جهت دوستاره کردن نماد اعتماد الکترونیک، اخذ پروتکل امن SSL برای وبسایت ها میباشد. اکنون میتوانید با امنیت و اطمینان کامل نسبت به ثبت سفارش خود در وبسایت آکادمی آلپ اقدام فرمائید.

بطور کلی علامت تجاری برای شناساندن خدمات از لحاظ کیفیتِ آن است. علامت تجاری نشانه ایست که به کمک آن خریدار، همواره همان خدماتی را می خرد که علامت مورد نظر را دارد. برای شرکت و خدمات آن ایجاد شهرت و وجه می کند. شرکت ها را تشویق می کند در حفظ یا بهبود کیفیت خدمات، سرمایه گذاری کنند.